top of page

Susisiekite su mumis! Nemokama pirminė peržiūra ir kainos įvertinimas

Apie Mus

pestle.jpg

Palaikome

Padedame pradėti verslą naujiems gamintojams bei plėsti produktų linijas jau įsitvirtinusiems verslams. Teikiame saugos ataskaitas CP/HP muilams, vonios bomboms, įvairių tipų šampūnams bei dušo geliams, vonios druskoms, įvairių tipų balzamams, kremams bei aliejams ir t.t. Mes su Jumis bendradarbiausime, kad užtikrintume Jūsų produkcijos atitikimą ES/JK standartams.

Padedame

Teikiame kosmetikos gaminių saugos ataskaitas (įvertinimus), kurie, pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, yra reikalingi kosmetikos produktų pardavimui Europos Sąjungoje ir Junginėje Karalystėje. Mes taip pat siūlome ekspertų patarimus visais klausimais, susijusiais su kosmetikos gaminių nuostatomis JK ir ES šalyse.

Mūsų klientai

Daugelis mūsų klientų yra amatininkai, gaminantys iš namų ar asmeninių studijų/dirbtuvių, pardavinėjantys savo produkciją mažmeniniu būdu, internetu ar įvairiose mugėse ir renginiuose. Galime pasidžiaugti, jog nemaža dalis mūsų klientų kosmetikos gaminimą iš hobio pavertė sėkmingu verslu!

Bendradarbiaujame

Dirbame su daug profesionalų, organizacijų ir įmonių, įsitvirtinusių kosmetikos rinkoje, kuriems padedame saugumo klausimais.

Aktyviai domimės ir sekame naujausius tyrimus bei pokyčius JK bei ES nuostatose, kad galėtume jums suteikti aukščiausios kokybės aptarnavimą.

Susipažinkite su mūsų vertintojais

Komanda

Galite spustelėti mygtuką, kad sužinotumėte daugiau apie žmones, kurie yra jūsų CPSR

ab3.jpg
bottom of page